Bazar

NABÍDKA BAZAROVÉ TECHNIKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Lowepro Event Messenger 250

Lowepro Event Messenger 250Lowepro Event Messenger 250 je nenápadnou brašnou se spoustou místa pro osobní věci a zároveň disponuje fotografickou vložkou. Do brašny se pohodlně vejde DSL/R fotoaparát s nasazeným objektivem, další 2-3 objektivy nebo 2 objektivy a blesk, notebook o úhlopříčce až 13″ nebo tablet, příslušenství a osobní věci.
vnitřní rozměry: 350 × 120 × 345 mm
vnější rozměry: 388 × 188 × 298 mm
hmotnost: 800 g

 

Odkaz

Cena: 800 Kč

 

B+W polarizační cirkulární filtr MRC 77mm

B+W polarizační cirkulární filtr MRC 77mmVysoce kvalitní cirkulární polarizační filtr se závitem 77 mm určený pro digitální i klasické fotoaparáty. Je určen pro nejnáročnější podmínky díky několikavrstvému povlakování a nabízí tak maximální kvalitu obrazu.

Typ filtru: cirkulární polarizační (PL-CIR)
Průměr závitu: 77 mm
Povlakování: vícevrstvé MRC

 

Odkaz

Cena: 2500 Kč

 

Tiffen 77mm UV ochranný Filtr

Tiffen 77mm UV ochranný Filtr

UV Ochranný filtr ochrání objektiv fotoaparátu nebo kamery proti prachu, vlhkosti, otiskům prstu, škrábancům a poškození. Tento filtr může být nasazen na objektivu po celou dobu.

 

 

 

Odkaz

Cena: 300 Kč

 

 

Pixel King i-TTL Nikon set odpalovač/přijímač

Pixel King i-TTL Nikon set odpalovač/přijímačPixel King i-TTL Nikon plně kompatibilní blesky umožňující režim i-TTL i manuální nastavení výkonu na blesku: Nikon SB-910, Nikon SB-900, Nikon SB-800, Nikon SB-700, Nikon SB-600, Nikon SB-400. Rádiové ovládání umožňující bezdrátově ovládat externí blesk ze vzdálenosti až 300 m. HSS až do 1/8000 s. Umožňuje zařazení blesků do 3 nezávislých skupin a vytvoření až 7 kombinací osvětlení, mezi kterými lze snadno přepínat přímo na vysílači. Synchronizace na 1. i 2. lamelu. Více v odkazu

Kompletní balení, stav nového, moc nepoužívané.

Odkaz

Cena: 2000 Kč

 

FotoSpeed F5 rychloupínací popruh Cobra-Slim

FotoSpeed F5 rychloupínací popruh Cobra-SlimFotoSpeed F5 rychle zajištuje polohu fotoaparátu. Zámek polohy fotoaparátu je vyroben ze slitiny leteckého hliníku a zinku. Má odnímatelný čep s destičkou standardu Arca-Swiss. Jednoduché odepnutí fotoaparátu s čepem od popruhu je samozřejmostí, stejně jako nastavitelná délka. Pružná vrchní část popruhu šířky 4 cm, tlumí otřesy způsobené chůzí či jízdou na kole a nepřenáší je do ramene. Je vyrobena z neoprénu a je optřena na spodní straně protiskluzovou úpravou. Produktová sekce

Jako nový, používaný jen chvilku, kompletní balení.

 

Odkaz

Cena: 1200 Kč